Wypowiedzenie umowy OC Link4
4 (80.45%) 44 głosów


Ostatnia aktualizacja: 30-10-2018


Za pomocą poniższych przycisków wybierz tryb wypowiedzenia jaki Cię interesuje:

Przeczytaj i wykonaj poniższe instrukcje w celu skutecznego wypowiedzenia umowy OC w Link4 z końcem okresu ubezpieczenia (art. 28)

 1. Pobierz tutaj aktualny wzór wypowiedzenia OC w Link4
 2. Uzupełnij wniosek danymi z polisy ubezpieczenia OC, oraz zaznacz podstawę wypowiedzenia art.28. 
 3. Uzupełniony wniosek podpisz czytelnie.
 4. Wypowiedzenie musi wpłynąć do Link4 najpóźniej przedostatniego dnia trwania okresu, na który została zawarta polisa. Oczywiście najbezpieczniej jest to zrobić dużo wcześniej, ponieważ w przypadku problemów możesz ponowić wypowiedzenie.
 5. Nie zapomnij, aby najpóźniej tego samego dnia wykupić nową polisę OC (za brak ochrony OC są naliczane wysokie kary pieniężne).
 6. Przed zakupem nowego OC zalecamy, aby zapoznać się z jak największą liczbą ofert w celu wybrania najtańszej z nich. Wykonaj teraz szybką kalkulację składki i sprawdź czy możesz zaoszczędzić na OC.
 7. Istnieje 3 możliwości dostarczenia wniosku:
 • Wysłanie skanu/zdjęcia dobrej jakości druku na adres mailowy: bok@link4.pl
 • Osobiste złożenie wypowiedzenia w jednej z placówek Link4 (mapa placówek)
 • Wysyłka listem poleconym na adres:

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna
ul. Postępu 15
02-676 Warszawa

PAMIĘTAJ!

Rezygnując z ubezpieczenia OC w Link4 pamiętaj, że musisz tego samego dnia zakupić nowe ubezpieczenie w celu zachowania ciągłości, w przeciwnym razie narażasz się na bardzo wysokie kary za brak ubezpieczenia!

Wypełnij prosty formularz kalkulatora składki OC i przekonaj się czy możesz oszczędzić.

 • Zalecamy dostarczenie wypowiedzenia OC do Link4 osobiście lub listownie z potwierdzeniem odbioru. Posiadając potwierdzenie złożenia wniosku na masz pewność, że Twój wniosek został przyjęty, a wypowiedzenie jest wiążące.
 • Ważna jest data wysyłki wypowiedzenia. W przypadku dostarczenia drogą listowną liczy się data stempla pocztowego jednak Link4 zastrzega, że obowiązuje to tylko w wypadku wysyłania listu poprzez Pocztę Polską.
 • Dostarczając wypowiedzenie do Link4 zawsze żądaj wydania potwierdzenia odbioru (potwierdzenie odbioru listu, potwierdzenie otrzymania e-maila, potwierdzenie odbioru faksu, a zwłaszcza w przypadku osobistego składania wniosku) i zachowaj je.

3
Dodaj komentarz

Please Login to comment
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
RyszardFinansologireneusz Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
ireneusz
Gość
ireneusz

wysłałem wypowiedzenie ubezpieczenie OC listem poleconym 10 01 2019 Wczoraj otrzymałem Waszą umowe OC do zapłaty proszę o wyjaśnienie