Wypowiedzenie umowy OC Gothaer
4.1 (81.6%) 25 głosów


Ostatnia aktualizacja: 31-10-2018


Za pomocą poniższych przycisków wybierz tryb wypowiedzenia jaki Cię interesuje:

Przeczytaj i wykonaj poniższe instrukcje w celu skutecznego wypowiedzenia umowy OC w Gothaer z końcem okresu ubezpieczenia (art. 28)

 1. Pobierz tutaj aktualny wzór wypowiedzenia OC w Gothaer
 2. Pobierz, wydrukuj i uzupełnij wzór wypowiedzenia (zaznacz pole odnośnie wyowiedzenia z końcem okresu trwania umowy). Nie zapomnij o odręcznym podpisie! 
 3. Formularz wypowiedzenia umowy OC musi wpłynąć do Gothaera najpóźniej przedostatniego dnia trwania umowy. Rezygnację z ubezpieczenia możesz wysłać dużo wcześniej, ponieważ i tak wejdzie w życie dopiero z końcem okresu ubezpieczenia. Zalecamy ten sposób, aby uniknąć ewentualnych komplikacji.
 4. Pamiętaj, aby najpóźniej w dniu końca umowy wykupić nowe OC (za brak ochrony OC są naliczane wysokie kary pieniężne).
 5. Przed zakupem nowego OC zalecamy, aby zapoznać się z jak największą liczbą ofert w celu wybrania najtańszej z nich. Wykonaj teraz szybką kalkulację składki i sprawdź czy możesz zaoszczędzić na OC.
 6. Wypowiedzenie OC możesz dostarczyć do Gothaer na kilka sposobów:
 • Wysłanie skanu wypowiedzenia na adres e-mail: kontakt@gothaer.pl
 • Dostarczenie do Agenta lub placówki Gothaer (mapa placówek)
 • Wysyłka listem poleconym na adres:

Centrala Gothaer
ul. Wołoska 22 A
02-675 Warszawa

PAMIĘTAJ!

Rezygnując z ubezpieczenia OC w Gothaer pamiętaj, że w dniu zakończenia ubezpieczenia OC musisz wybrać nowego ubezpieczyciela, aby zachować ciągłość ubezpieczenia OC. Nawet 1 dzień braku ochrony OC powoduje, że możesz być obciążony finansowo.

Wypełnij prosty formularz kalkulatora składki OC i przekonaj się czy możesz oszczędzić.

 • Jeżeli możesz, dostarcz wypowiedzenie do Gothaer osobiście lub listownie z potwierdzeniem odbioru. Otrzymując potwierdzenie złożenia wniosku na piśmie masz pewność, że Twój wniosek został przyjęty.
 • Dla wypowiedzeń przesyłanych pocztą ważna jest data nadania przesyłki.
 • W jakikolwiek sposób dostarczasz wypowiedzenie do Gothaer, zawsze żądaj wydania potwierdzenia odbioru zachowaj je jako dowód dostarczenia wniosku na czas.

Dodaj komentarz

Please Login to comment