Wypowiedzenie umowy OC InterRisk
4.1 (81.43%) 14 głosów


Ostatnia aktualizacja: 30-10-2018


Za pomocą poniższych przycisków wybierz tryb wypowiedzenia jaki Cię interesuje:

Przeczytaj i wykonaj poniższe instrukcje w celu skutecznego wypowiedzenia umowy OC w InterRisk z końcem okresu ubezpieczenia (art. 28)

 1. Pobierz tutaj aktualny wzór wypowiedzenia OC w InterRisk
 2. Uzupełnij druk wniosku, zaznaczając pierwsze z oświadczeń “Wypowiedzenie umowy OC z końcem trwania okresu ubezpieczenia” i podpisz czytelnie
 3. Rezygnacja z OC w InterRisk musi zostać wysłana najpóźniej przedostatniego dnia trwania okresu, na który została zawarta polisa w przeciwnym razie zostanie odrzucona, a umowa zostanie automatycznie przedłużona na kolejne 12 miesięcy.
 4. Pamiętaj, że w dniu końca okresu ubezpieczenia musisz wykupić nową polisę (zalecamy zrobić to wcześniej, aby mieć czas na porównanie ofert).
 5. Przed zakupem nowego OC zalecamy, aby zapoznać się z jak największą liczbą ofert w celu wybrania najtańszej z nich. Wykonaj teraz szybką kalkulację składki i sprawdź czy możesz zaoszczędzić na OC.
 6. Podpisane wypowiedzenie możesz dostarczyć na jeden z poniższych sposobów:
 • Wysłanie skanu lub zdjęcia dobrej jakości wniosku na adres mailowy: korespondencja@interrisk.pl
 • Dostarczenie do Oddziału InterRisk w Twojej okolicy (mapę oddziałów z adresami znajdziesz tutaj)

PAMIĘTAJ!

Rezygnując z ubezpieczenia OC w InterRisk pamiętaj, że musisz tego samego dnia zakupić nowe ubezpieczenie w celu zachowania ciągłości. UFG monitoruje ciągłość ubezpieczenia, a za jej brak naliczane są wysokie kary pieniężne.

Wypełnij prosty formularz kalkulatora składki OC i przekonaj się czy możesz oszczędzić.

 • Zalecamy dostarczenie wypowiedzenia OC do InterRisk osobiście lub listownie z potwierdzeniem odbioru. Posiadając potwierdzenie złożenia wniosku na masz pewność, że Twój wniosek został przyjęty, a wypowiedzenie jest wiążące.
 • Ważna jest data wysyłki/osobistego dostarczenia wypowiedzenia, nie jest istotne keidy faktycznie rezygnacja wpłynie do ubezpieczyciela.
 • Dostarczając wypowiedzenie do InterRisk zawsze żądaj wydania potwierdzenia odbioru (potwierdzenie odbioru listu, potwierdzenie otrzymania e-maila, potwierdzenie odbioru faksu, a także w przypadku osobistego składania wniosku) i zachowaj je.

Dodaj komentarz

Please Login to comment