Wypowiedzenie umowy OC Warta
4.2 (84.86%) 37 głosów


Ostatnia aktualizacja: 28-10-2018


Za pomocą poniższych przycisków wybierz tryb wypowiedzenia jaki Cię interesuje:

Przeczytaj i wykonaj poniższe instrukcje w celu skutecznego wypowiedzenia umowy OC w Warta z końcem okresu ubezpieczenia (art. 28)

  1. Pobierz tutaj aktualny wzór wypowiedzenia OC w Warta
  2. Uzupełnij druk wypowiedzenia odpowiednimi danymi, zaznacz tryb wypowiedzenia na podstawie art. 28, a następnie podpisz czytelnie
  3. Wypowiedzenie musi zostać wysłane do Warty najpóźniej przedostatniego dnia trwania okresu, na który została zawarta polisa. Rezygnację możesz wysłać dużo wcześniej ponieważ wiążąca będzie dopiero z końcem trwania okresu ubezpieczenia OC.
  4. Pamiętaj, aby uniknąć kar pieniężnych za brak polisy w dniu końca okresu ubezpieczenia musisz wykupić nową polisę.
  5. Przed zakupem nowego OC zalecamy, aby zapoznać się z jak największą liczbą ofert w celu wybrania najtańszej z nich. Wykonaj teraz szybką kalkulację składki i sprawdź czy możesz zaoszczędzić na OC.
  6. Istnieje dwie zalecane przez Wartę możliwości dostarczenia wniosku (zawsze musi być własnoręcznie podpisany):
  • Wysłanie skanu lub zdjęcia dobrej jakości wniosku na adres mailowy: wypowiedzeniaoc@warta.pl
  • Dostarczenie do Agenta lub Oddziału Warty (Wyszukiwarka agentów)

PAMIĘTAJ!

Rezygnując z ubezpieczenia OC w Warcie pamiętaj, że musisz wybrać nowego ubezpieczyciela, aby zachować ciągłość ubezpieczenia OC. Nawet 1 dzień braku ubezpieczenia OC powoduje, że możesz zapłacić bardzo wysoką karę pieniężną.

Wypełnij prosty formularz kalkulatora składki OC i przekonaj się czy możesz oszczędzić.

Jeżeli możesz, dostarcz wypowiedzenie do Warty osobiście. W innym wypadku Warta zaleca, aby przesyłać wypowiedzenia drogą emialową. Bez względu na wybraną przez Ciebie metodę dostarczenia wypowiedzenia żądaj potwierdzenia złożenia rezygnacji. Otrzymując potwierdzenie złożenia wniosku na piśmie masz pewność, że Twój wniosek został przyjęty.

Dodaj komentarz

Please Login to comment