Wypowiedzenie umowy OC mBank
4.4 (87.2%) 25 głosów


Ostatnia aktualizacja: 26-03-2015


Za pomocą poniższych przycisków wybierz tryb wypowiedzenia jaki Cię interesuje:

Przeczytaj i wykonaj poniższe instrukcje w celu skutecznego wypowiedzenia umowy OC w mBank z końcem okresu ubezpieczenia (art. 28)

 1. Pobierz tutaj aktualny wzór wypowiedzenia OC w mBank
 2. Uzupełnij wniosek odpowiednimi danymi (potrzebujesz danych z polisy OC) i zaznacz opcję “Wypowiedzenie umowy OC z końcem trwania okresu ubezpieczenia”.
 3. Uzupełniony wniosek podpisz czytelnie.
 4. Wypowiedzenie musi być wysłane do mBanku najpóźniej przedostatniego dnia trwania okresu, na który została zawarta polisa. Oczywiście najbezpieczniej jest to zrobić dużo wcześniej, ponieważ w przypadku problemów możemy ponowić wypowiedzenie.
 5. Wypowiadając umowę OC z mBankiem najlepiej tego samego dnia wykup nową polisę OC, aby zachować ciągłość ubezpieczenia.
 6. Przed zakupem nowego OC zalecamy, aby zapoznać się z jak największą liczbą ofert w celu wybrania najtańszej z nich. Wykonaj teraz szybką kalkulację składki i sprawdź czy możesz zaoszczędzić na OC.
 7. Istnieje kilka możliwości dostarczenia wniosku (zawsze musi być własnoręcznie podpisany):
 • Wysłanie skanu lub zdjęcia dobrej jakości wniosku na adres mailowy: bok@breubezpieczenia.pl
 • Wysłanie faksem na numer: (+48 22) 444 70 70
 • Wysyłka listem poleconym na adres:

BRE Ubezpieczenia TUiR S.A.
ul. Ks. I. Skorupki 5
00-963 Warszawa

PAMIĘTAJ!

Rezygnując z ubezpieczenia OC w mBank pamiętaj, że termin wyboru nowego ubezpieczyciela mija ostatniego dnia trwania polisy OC. Brak OC przez choćby jeden dzień skutkuje karą pieniężną od UFG.

Wypełnij prosty formularz kalkulatora składki OC i przekonaj się czy możesz oszczędzić.

 • Dla umów zawartych od 11.02.2012 r. ważna jest data nadania przesyłki jednak mBank informuje, że obowiązuje to tylko w wypadku wysłania listu przez Pocztę Polską.
 • W jakikolwiek sposób dostarczasz wypowiedzenie do mBanku zawsze żądaj wydania potwierdzenia odbioru (potwierdzenie odbioru listu, potwierdzenie otrzymania emaila lub faksu) i zachowaj je.

Dodaj komentarz

avatar