Jak wybrać OC?
4.6 (92.63%) 19 głosów

Ważna informacja! Przeczytaj!

Tanie ubezpieczenie oc

Tyle średnio możesz zaoszczędzić 🙂

Wielu kierowców uważa, że kontynuowanie ubezpieczenia OC w jednym towarzystwie zagwarantuje posiadanie najbardziej atrakcyjnych cen. Niestety jest to bardzo mylne.

Na szczęście na naszym rynku powiększa się konkurencja w branży ubezpieczeniowej, co dla kierowców oznacza coraz atrakcyjniejsze oferty za niższą cenę. Nie zapominajmy o tym, że suma ubezpieczenia OC jest w każdym towarzystwie taka sama (jej wysokość jest regulowana ustawą)!

Przykładowo ubezpieczenie OC za które zapłacimy w firmie X 1200 zł nie różni się niczym od ubezpieczenia OC zakupionego w firmie Y za 650 zł. Wyłączając w tym wypadku dodatkowe usługi takie jak MiniAssistance, oraz bezpośrednią likwidację szkód.

W związku z tym warto przed zakupem ubezpieczenia poznać jak najwięcej ofert ubezpieczeniowych i ostatecznie wybrać najtańszą z nich.

Wystarczy poświęcić 2 minuty czasu na wykonanie kalkulacji, a możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych!

Po prawej stronie znajdują się odnośniki do kalkulatorów składek towarzystw ubezpieczeniowych oferujących jedne z najbardziej korzystnych składek. Wykonaj kilka kalkulacji w celu porównania wysokości składek. 

Dodaj komentarz

Please Login to comment